رونمایی از تمبر یادبود ثبت ملی خوشه سوهان استان قم

گروه خبر: با حضور استاندار، رئيس دفتر دكتر لاريجاني نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي، جمعي از مديران و فعالان صنعت سوهان از تمبر یادبود ثبت ملی خوشه سوهان قم رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان قم؛ در دومين همايش خوشه كسب و كار سوهان قم كه  با حضور استاندار، رئيس دفتر دكتر لاريجاني نماينده مردم قم در مجلس شوراي ايلامي، جمعي از مديران و فعالان صنعت سوهان برگزار گرديد، تمبر یادبود ثبت ملی خوشه سوهان قم در تالار مرکزی شهر ممهور گرديد.
سيدمهدي صادقي استاندار قم در اين مراسم طي سخناني ا تأکید بر اینکه همکاری و نظارت صحیح سبب تقویت صنعت و اشتغال‌زایی در استان می‌شود، تأکید کرد: انجام حمایت همه‌جانبه از صنعت و تلاشگران این عرصه از وظیفه اصلی دستگاه‌های اجرایی است.
امير طیبی نژاد مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم نيز در اين مراسم با بیان اينكه محصول سوهان همچون فرش ابریشم قم می‌تواند در جهان برند خود را ثابت کند اظهارداشت: با نگاه حمايتي استاندار و مديران استان، فعالان صنعت شيريني سوغات سوهان قم مي توانند با تلاش و انجام صادرات به بهبود وضعیت اقتصادی و بخصوص اشتغال كمك كنند.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ارتباط با سوهان قم در یک سال گذشته گفت: ثبت برند ملی، ارتقای یک‌ساله مدت‌زمان ماندگاری و صادرات این محصول ازجمله اقداماتی بوده که در زمینه سوهان طی یک سال گذشته صورت گرفته است.
در پایان این مراسم از تلاشگران عرصه صنعت سوهان قم تقدیر و همچنین از تمبر یادبود ثبت ملی خوشه سوهان قم با حضور استاندار قم رونمایی شد.
 

QR Code

نقشه کشوری خوشه ها